Open Air-E-MOTION
Το Open Air E-MOTION αποτελεί την ηλεκτροκίνητη έκδοση της σειράς Open Air, το οποίο λειτουργεί τόσο έξυπνα και ελεγχόμενα,...
Το Open Air E-MOTION αποτελεί την ηλεκτροκίνητη έκδοση της σειράς Open Air, το οποίο λειτουργεί τόσο έξυπνα και ελεγχόμενα, διαμορφώνοντας εξωτερικούς χώρους που ανταποκρίνονται στους σύγχρονους ρυθμούς της ζωής μας, στις ανάγκες και τις επιθυμίες μας. Το Open Air E-MOTION προσαρμόζεται σε κάθε περιβάλλον, εντυπωσιάζει με τις αναλογίες του και μετατρέπει ένα συνηθισμένο χώρο σε απολαυστική εμπειρία.
Το Open Air E-MOTION αποτελεί την ηλεκτροκίνητη έκδοση της σειράς Open Air, το οποίο λειτουργεί τόσο έξυπνα και ελεγχόμενα,...
Χρησιμοποιείται κυρίως σε χώρους εστίασης ως διαχωριστικό εξωτερικού χώρου (καφετέριες, ξενοδοχεία, εστιατόρια). Μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε σε περιπτώσεις που υπάρχει οροφή, είτε ως απλός ανεμοφράκτης. Εάν τοποθετήσουμε το σιδερένιο κουτί από την εξωτερική πλευρά, το χρησιμοποιούμε ως ζαρντινιέρα, ενώ αν το τοποθετήσουμε από την εσωτερική πλευρά, το χρησιμοποιούμε ως κάθισμα.
Η σειρά Fixed αποτελεί την ιδανική λύση για επιχειρήσεις που αναζητούν πολυάριθμες εξατομικευμένες επιλογές, εύκολη εγκατάσταση, οικονομικά προσιτές λύσεις, με το σχεδιασμό και τη λειτουργικότητα να ρέουν μαζί αρμονικά. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για χρήση σε δημόσιους υπαίθριους χώρους, προκειμένου είτε να χωρίζουν περιοχές ή να οριοθετούν χώρους. Εκτός αυτού, το μεγάλο πλεονέκτημα της σειράς είναι οι υπέροχες συνδυαστικές δυνατότητες που προσφέρονται με τις άλλες εκδόσεις Open Air.